Hayırsever Destekleri İle 40 Çocuk İçin Toplu Sünnet Şöleni Düzenlenecek

Hayırsever Destekleri İle 40 Çocuk İçin Toplu Sünnet Şöleni Düzenlenecek

Çocuklarını sünnet ettirmek isteyen ailelere Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Erhan Vergili'den büyük destek geldi. Hayırseverlerin destekleri ile 40 çocuk için toplu sünnet şöleni düzenlenecek.

Özellikle maddi durumu olmayan ailelerden seçilen çocuklar, sağlığa elverişli bir sağlık kuruluşunda sünnet olacak. Sünnet kıyafetinden ikramlıklara, eğlencelerden sünnet şöleninin yapılacağı yere kadar tüm giderler İlçe Başkanı Erhan Vergili tarafından karşılanacak.

"Sarıyerli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz"

Cerrahi işlemin ardından çocuklar ve aileleri şölende bir araya gelecek. Birbirinden renkli anların yaşanacağı sünnet şöleninin tüm giderleri ise Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı tarafından karşılanacak. Konuyla ilgili açıklamaya yapan İlçe Başkanı Erhan Vergili, "40 yavrumuzun sünneti ve sünnet şölenini biz karşılayacağız. Bir aile çocuğuna sünnet düğünü yaptırmaya kalktığında ortalama 20 bin TL'ye mal oluyor. Hayırseverlerin de destekleriyle 40 aileye yaklaşık 800 bin TL'lik destek sağlamış olacağız. Çocuklarımızın giyeceği kıyafetten eğlencelere kadar her detay düşünüldü. Tüm Sarıyerli vatandaşlarımızı toplu sünnet şölenine bekliyoruz. Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Teşkilatı olarak Sarıyerli vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bir hemşehrimizin kalbine dokunabiliyorsak ne mutlu bize" ifadelerini kullandı.