Gizlilik Politikaları

Bu gizlilik politikası, www.onyuzbin.net internet sitesini (bundan sonra "Site" olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcıların (bundan böyle "Kullanıcılar" olarak anılacaktır) gizlilik haklarını ve kişisel bilgilerinin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve korunduğunu açıklamaktadır. Siteye giriş yapan her Kullanıcı bu politikayı kabul etmiş sayılır.

On yüz bin olarak gizliliğinizi korumaya ve kişisel bilgilerinizin güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanılmasını sağlamaya kendimizi adadık. Bu gizlilik politikası kişisel verilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve koruduğumuzu ortaya koymaktadır. Web sitemizi kullanarak bu politikanın şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Hangi bilgileri topluyoruz?


Bir hesaba kaydolduğunuzda, bültenimize abone olduğunuzda veya bir iletişim formunu doldurduğunuzda kişisel bilgileri topluyoruz. Topladığımız bilgiler adınızı, e-posta adresinizi, telefon numaranızı ve diğer iletişim bilgilerinizi içerebilir. Ayrıca IP adresiniz, tarayıcı türünüz ve ziyaret ettiğiniz sayfalar gibi web sitemizi kullanımınızla ilgili bilgiler de toplayabiliriz.

Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?


Kişisel bilgilerinizi, size haber bültenleri göndermek veya sorularınızı yanıtlamak gibi talep ettiğiniz hizmetleri sağlamak için kullanırız. Bilgilerinizi ayrıca size promosyon e-postaları göndermek veya web sitemizde veya sosyal medya kanallarımızda size hedefli reklamlar göstermek gibi pazarlama amaçları için de kullanabiliriz. Bilgilerinizi yalnızca sizin izniniz doğrultusunda bu amaçlarla kullanacağız.

Bilgilerinizi nasıl koruyoruz?


Kişisel bilgilerinizin güvenliğini ciddiye alıyoruz ve bunları yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşa edilmeye karşı korumak için bir dizi önlem uyguladık. Bu önlemler, iletilen verileri korumak için SSL şifrelemenin kullanılmasını, kişisel bilgilere erişimin yalnızca yetkili personelle sınırlandırılmasını ve güvenlik ihlallerine karşı sistemlerimizin düzenli olarak izlenmesini içerir.

Bilgilerinizi üçüncü taraflarla paylaşıyor muyuz?

Kişisel bilgilerinizi, e-posta pazarlama platformları veya web barındırma sağlayıcıları gibi hizmetlerimizi sunmamıza yardımcı olan üçüncü taraf hizmet sağlayıcılarla paylaşabiliriz. Yasaların gerektirmesi halinde bilgilerinizi kolluk kuvvetleri veya diğer devlet kurumlarıyla da paylaşabiliriz.

Haklarınız

Kişisel bilgilerinize istediğiniz zaman erişme, bunları güncelleme veya silme hakkına sahipsiniz. Bunu hesabınıza giriş yaparak veya doğrudan bizimle iletişime geçerek yapabilirsiniz. Ayrıca kişisel bilgilerinizin işlenmesine itiraz etme veya kullanımının kısıtlanmasını talep etme hakkına da sahipsiniz.

Çözüm

On yüz bin olarak gizliliğinizi korumaya ve kişisel bilgilerinizin güvenli ve sorumlu bir şekilde kullanılmasını sağlamaya kendimizi adadık. Bilgilerinizi yalnızca bu politikada belirtilen amaçlar doğrultusunda toplayıp kullanacağız ve yetkisiz erişime, kullanıma veya ifşa edilmeye karşı koruma sağlamak için gerekli tüm önlemleri alacağız. Gizlilik politikamızla ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Çerezler, web sitesinden en iyi şekilde yararlanmak için kullanılmaktadır. Bu web sitesine giriş yaparak çerezleri görüntülemeyi kabul etmiş olursunuz.