Şimdi Ekonomiye Ne Olacak?

Profesör Doktor Özgür Demirtaş, ekonomide ne olacak diye merak edenler için önemli bir açıklama yapıyor. Siyasilere baskı yapalım, birlik olalım, bu ülkeyi düzeltelim uyarısında bulunuyor.

Haziran 23, 2023 - 16:18
Haziran 23, 2023 - 17:31
 0  357

Özgür Demirtaş videonun sonundaki grafiği görmeden ve dinlemeden ekrandan ayrılmamanızı rica ediyor. Bu videoyu tüm tanıdıklarınıza yaymanızı istiyor. Doğru ve akılcı bir ekonomik modelle ülke ekonomisinin düzelebileceği mesajını verirken, akılcı olmayan ekonomik modelin ülkeye nasıl zarar verdiğini de ayrıntılarıyla anlatıyor. O zaman hep birlikte siyasetçilere saha baskısı yapalım, Türkiye Cumhuriyeti ve ekonomisi bizi uyarıyor. Gelin, 'Birlik olalım, bu ülkeyi düzeltelim' uyarısını ekliyor.

Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Sabancı Üniversitesi bünyesinde kurulan Center of Excellence in Finance'in Kurucu Başkanı, Türkiye'nin önde gelen bankalarından Akbank'ın Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye'nin ilk finansal okuryazarlık derneği FODER'in kurucu Yönetim Kurulu Üyesi'dir. Birçok büyük şirket ve holdinge danışmanlık yapmaktadır. Türkiye, Amerika ve Avrupa'da düzenlenen etkinliklere fahri konuşmacı ve düşünce kuruluşlarının etkinliklerinde panelist olarak katılmaktadır. Aynı zamanda biyoteknoloji ve fintech sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde melek yatırımcı konumundadır.

Bu İçeriğe Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow

Haber Profesörü On yüz bin, insanların haberlere kolaylıkla ulaşabildiği, profesyonellerin, uzmanların ve meslektaşlarının içerik ekleyebildiği bir medya sitesidir.